– «Бағдарламалау» мамандығы – 6 орын

«Физика» пәнінің оқытушысы – 1 орын

– «Дене тәрбиесі және спорт» мамандығы бойынша жалпы ж\е арнайы кәсіптік пәндер оқытушысы – 6 орын

– «Тамақтандыру» мамандығы бойынша жалпы ж\е арнайы кәсіптік пәндер оқытушысы – 2 орын

– «Орыс тілі» пәнінің оқытушысы лауазымына – 1 орын

– «Ағылшын тілі» пәнінің оқытушысы лауазымына – 1 орын

– «Қазақ тілі» пәнінің оқытушысы лауазымына – 1 орын

– «Есеп және аудит» мамандығы бойынша жалпы ж\е арнайы кәсіптік пәндер оқытушысы – 2 орын

– «География» пәнінің оқытушысы – 1 орын

– «Алғашқы әскери дайындық» пәнінің оқытушысы лауазымына – 1 орын

– «Химия» пәнінің оқытушысы – 1 орын

Конкурс келесідей талаптар бойынша жүргізіледі!

1. Түркістан қаласы «Түркістан Ахмет Ясауи» кәсіби колледжінің төменде көрсетілген бос тұрған лауазымдарға орналасу үшін, конкурсқа қатысушылардың құжаттарын қарау.

2. Ұсынылған бос орындарға әрбір мамандық саласы бойынша кандидаттардан жария түрде сұрақ-жауап алу.

3.«Түркістан Ахмет Ясауи» кәсіби колледжінің бос тұрған  лауазымдарына конкурсқа қатысушылар тізімінен комиссия мүшелерінің ашық түрде дауыс беру тәртібімен тағайындау.

Қажетті құжаттар!

1. Түйіндеме