2022 жылы 2 желтоқсан күні «Түркістан Ахмет Ясауи» кәсіби колледжінде «Оқуға құштар колледж» тұжырымдамасын іске асыру мақсатында Ғабиден Мұстафиннің 120 жылдығына арналған «Бабалар үні» тақырыбындағы ауызша журнал іс-шарасы «Бағдарламалау және дизайн» пәндік (циклдік) комиссия бірлестігінің оқытушылары А.Қуанышбек пен Ф.Дүйсенбайдың ұйымдастыруымен өткізілді.
Іс-шараның негізгі мақсаты – студенттердің Ғ.Мұстафиннің шығармашылығы және оның әдеби қызметі туралы білімдерін кеңейту және тереңдету, дүниетаным негіздерін, қоғамдық құбылыстарға қызығушылықтарын қалыптастыру, патриотизм сезімін тәрбиелеу, адамның қоғам өміріндегі белсенді рөлі туралы идеяларын қалыптастыру. Ғ.Мұстафиннің шығармаларын оқуға деген қызығушылықты ояту және қалыптастыру, жастардың әдебиетке деген қызығушылығын дамыту.
Іс-шара барысында Ғ.Мұстафиннің «Шығанақ», «Дауылдан кейін» атты романдарының мазмұнына шолу жасалынып, «Жауқазын буынға хат» атты шығармасынан үзінді оқылып талқыланды.