• Түркістан қ., Тәуке хан даңғылы №340
  • Байланыс:+7 (72533) 3-10-11
  • ДC - ЖМ: 8:00 AM - 19:00 PM

Ағылшын тілінен ашық сабақ өтілді

Дек 22, 2022 Жаңалықтар

2022 жылы 22 желтоқсан күні «Филологиялық» пәндік (циклдік) комиссия бірлестігінің ағылшын тілі пәнінің оқытушысы А.Әсілханқызы ЭЕА-0922 тобының студенттеріне “Types of Literature” тақырыбында ашық сабақ өтті.
Ашық сабақтың мақсаты: Студенттерге әдебиет ұғымын кеңінен түсіндіріп,оның түрлерімен таныстырып,кітаптардың қандай жанрлары барын үйрету.
Сабақ барысында әдебиет ұғымы және оның түрлері жайында толық мәлімет берілді,сонымен қатар сұрақ қойылу ережесімен және оның түрлерімен таныстырып, «Қарсыласқа шабуыл», «Суреттер сөйлейді» әдістері «WorldWall» “Learning.apps” білім платформалары арқылы орындалып, жаңартылған білім беру оқу бағдарламасы бойынша бағалау критерийлері арқылы жауап алынды.