Наурыз айының 14-і күні колледж мейірбикесі Ү.Қалдарбекова, директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары Ш.Надирбаев және қыздар жиналысының төрайымы Н.Ибрагимова, колледж педагог-психологы Г.Сауқымбаеваның ұйымдастыруымен «Қыздарға әсемдік жарасады» тақырыбында қыздар жиналысы өтілді.
Мақсаты: Қазіргі таңдағы қыз балалар арасындағы өзекті мәселелердің алдын алу бойынша және ерте жүктіліктің алдын алу, саналы да салауатты өмір сүруге тәрбиелеу. Қыздар жиналысының маңызды қонақтары – Түркістан облысы қоғамдық даму басқармасы «Жастар ресурстық орталығы» КММ-нің «Қоғамдық даму және психологиялық көмек көрсету» бөлімінің басшысы Кипчакбаева Гүлнұр Бейсенқызы, жалпы тәжірибелі дәрігер Батырхан Нұрсәуле Оразханқызы.