“Ахмет Ясауи Колледжі”, «Әлеуметтік және педагогикалық» пәндік (циклдік) комиссия бірлестігінің “Білекті-бірді жығады, білімді-мыңды жығады” тақырыбындағы айлық іс-шара жоспарына сәйкес арнайы пәндер оқытушылары Г.Қалдыкөзова, Б.Сұлтанбектің ұйымдастыруымен акт залында «Құқықтану» мамандығының студенттері арасында «Вена балы- 2023” тақырыбында би сайысы өтті.

Сайыстың мақсаты: Жастардың жан-жақты шығармашылық қабілеттерін, өнердің заманауи жанрларын дамыту және бағыт-бағдар беру.

Бұл сайысқа жігіттер мен қыздар арасынан іріктелген 11 жұп қатысып, бақ сынады. Бишілер бәсекесі 2 кезеңнен тұрды. Алдымен әр жұп шоу қойылыммен сахнаға шығып, келесі кезекте жеке сайысқа шықты. Нәтижесінде ең үздік болған 5 жұп анықталып, номинациялармен марапатталды.

I. Бал Ханшайымы – Кенжебаева Зейнеп

II. Бал Ханзадасы – Оразбек Жансерікке

III. Ең үздік жұп – Шабан Арсен және Сейдаз Айгерім

IV. Ең үздік би жұбы – Бабажанова Надыра – Абзалұлы Мухтар

V. Ең стильді жұп – Қожанова Дариға және Әлімхан Ерасылхан

Биылғы жылдан бастап, студенттер «Вена» балын өткізуді жаңа дебютанттар үшін дәстүрге айналдырмақ.