2022 жылы 22 қараша күні «Бағдарламалау және дизайн» пәндік (циклдік) комиссия бірлестігінің математика пәнінің оқытушысы Н.Сыздыкова КДН-0922 тобының студенттеріне “Сан логарифмі және оның қасиеттері” тақырыбында ашық сабақ өтті. Ашық сабақтың мақсаты: 2022 жылы 22 қараша күні «Бағдарламалау және дизайн» пәндік (циклдік) комиссия бірлестігінің математика пәнінің оқытушысы Н.Сыздыкова КДН-0922 тобының студенттеріне “Сан логарифмі және оның қасиеттері” тақырыбында ашық сабақ өтті. Ашық сабақтың мақсаты: Логарифм ұғымымен танысу және логарифмге берілген есептерді шығару дағдыларын қалыптастыру және қасиеттерін жаттау. Тәрбиелік мәні – білім алушыларды өз бетінше есеп шығаруға, ізденуге, шығармашылықпен жұмыс жасауға баулу.
Сабақ барысында сан логарифмінің анықтамасы айтылып, қасиеттері түсіндірілді және Логорифмді ойлап тапқан Шотландиялық математик Джон Непер таныстырылды. Сабақты бекіту кезеңінде «Табан ізі» әдісі қолданылды. Ауызша есеп, сәйкестендіру тесті қолданылды. Оқулықпен жұмыс жасалды, оқушыларға үлестірме қағаздары тарқатылды.