География пәнінің оқытушысы Н.Ибрагимова ЕТБ-0922-2 тобының студенттеріне “Ғаламдық экологиялық проблемалар” тақырыбында ашық сабақ өтті.
Ашық сабақтың мақсаты – ғаламдық проблемалар және олардың пайда болу себептері туралы түсініктерін қалыптастыру болып табылады. Тәрбиелік мәні – студенттерге табиғи ортаны қорғауға, сүюге, табиғат байлықтарын сақтау.
Сабақ барысында ғаламдық проблемаларға сипаттама беріліп, ғаламдық экологиялық проблемаларды шешу жолдары қарастырылып, “Ғаламдық экологиялық проблемалар” бейнебаяны көрсетілді. “Ой түрткі”, “Ментальды карта”, “Екі түрлі түсінік” ойындары мен “Сәйкестендіру” кестесі, “Сиқырлы жәшіктер” сұрақтары кеспе қағаздар арқылы білім алушылардан жауаптар алынды.