Бүгін колледжімізде директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары Ш.Надирбаевтың жоспарына сәйкес «Лудомания және отбасылық зорлық-зомбылық» тақырыбында Түркістан КПБ, ЖПҚ, ЮПТ учаскелік полиция инспекторы, полиция майоры – Қ.Қойлыбаев және колледж педагог-психологы – Г.Сауқымбаеваның қатысуымен кездесу өтті. Кездесуде студенттерге отбасындағы зорлық-зомбылық, құмар ойындардың зардабы, оның қоғамға келтіретін залалы жайлы құқықтық профилактикалық түсіндірме жұмыстары жүргізілді.Бүгін колледжімізде директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары Ш.Надирбаевтың жоспарына сәйкес «Лудомания және отбасылық зорлық-зомбылық» тақырыбында Түркістан КПБ, ЖПҚ, ЮПТ учаскелік полиция инспекторы, полиция майоры – Қ.Қойлыбаев және колледж педагог-психологы – Г.Сауқымбаеваның қатысуымен кездесу өтті. Кездесуде студенттерге отбасындағы зорлық-зомбылық, құмар ойындардың зардабы, оның қоғамға келтіретін залалы жайлы құқықтық профилактикалық түсіндірме жұмыстары жүргізілді.