• Түркістан қ., Тәуке хан даңғылы №280
  • Байланыс:+7 (72533) 3-10-11
  • ДC - СБ: 8:00 AM - 19:00 PM

«Жаңа Қазақстанның жаңа келбеті» айлық іс-шарасының ашылуы болып өтті

Ноя 1, 2022 Жаңалықтар

«Жаңа Қазақстан: жаңару мен жаңғыру жолы» тақырыбында «Гуманитарлық» пәндік (циклдік) комиссия бірлестігінің 01.11.-30.11.2022 ж.ж. күндері аралығында айлық іс-шара жоспарына сәйкес, колледж фойесінде бірлестік мүшелерінің ұйымдастыруымен «Жаңа Қазақстанның жаңа келбеті» айлық іс-шарасының ашылуы болып өтті.
Мақсаты: Жаңа Қазақстанның жаңа келбеті мағлұмат беру. Еліміздің ұлттық рәміздерін қастерлеуді жастар бойына сіңіру, отансүйгіштікке, елжандылыққа баулып, ұлы тұлғалардың ерен ерлігін үлгі қылып, насихаттау болып табылады.
Іс-шара барысында еліміздің Әнұраны шырқалып, мемлекеттік нышандарға тоқталып өтті. Сондай-ақ, ұлы тұлғаларымызға арналған жыр-шумақтарын білім алушыларымыз мәнерлеп оқыды.
Іс-шара соңында бірлестік төрайымы Н.Ибрагимова айлық іс-шара жоспарымен таныстырып, Жаңа Қазақстан – жаңару мен жаңғыру жолы, бүгінгі буынның болашақ ұрпаққа аманаты.
Ендеше, Жаңа Қазақстанды бірге өркендетейік, ағайын!
Қастерлі Отанымыздың тұғыры мығым, абыройы биік болсын! деп өз сөзін қорытындылады.